Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Unija klientams siūlo „įdarbinti“ laisvus pinigus
2022-07-05

 

Pareigūnų kredito unija didina terminuotų indėlių palūkanas. Nuo šiol už naujus 12 mėn. laikotarpio indėlius klientai čia gali gauti 2 proc. ir didesnes metines palūkanas. Šia akcija gali pasinaudoti ne tik visos Lietuvos pareigūnai, valstybės tarnautojai, tačiau ir jų artimieji – sutuoktiniai, tėvai, seneliai ir pan. 

 

Susidomėjote šiuo pasiūlymu? SPAUSKITE ČIA!

 

„Įvairūs ekspertiniai vertinimai rodo, kad nemažą dalį savo lėšų žmonės linkę laikyti namie. Visgi tai ir nesaugu, vos ne kasdien girdime kaip sukčiai įvairiais būdais išvilioja iš žmonių grynuosius pinigus. Be to, ir neapsimoka. Juk turbūt kiekvienas ne kartą yra girdėjęs, kad laikinai nenaudojami pinigai turi būti „įdarbinti“. Nutarėme padėti žmonėms tai padaryti ir pasiūlėme savo klientams ko gero vienas iš didžiausių terminuotų indėlių palūkanų šiuo metu“, – sako Pareigūnų kredito unijos administracijos vadovas Tomas Vaitkunskas.

 

Jis tikisi, kad šiuo pasiūlymu ypač suskubs pasinaudoti regionuose gyvenantys žmonės. 

 

Susidomėjote šiuo pasiūlymu? SPAUSKITE ČIA!

 

Visi Pareigūnų kredito unijoje laikomi indėliai yra apdrausti valstybės įmonėje „Indėlių̨ ir investicijų̨ draudimas“. Šios apsaugos riba yra iki 100 tūkst. eurų vienam indėlininkui.

 

Unija savo klientams jau daugiau kaip 14 metų teikia ne tik taupymo sprendimus, tačiau ir paskolas, kasdienės bankininkystės paslaugas), finansuoja verslo vystymo, žemės ūkio projektus. Unijos nariais yra daugiau nei 2,5 tūkst. pareigūnų, tarnautojų, jų artimųjų, taip pat juridinių asmenų.

 

Susidomėjote šiuo pasiūlymu? SPAUSKITE ČIA!

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi