Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Unijos akcija: mažesnės vartojimo paskolų palūkanos rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais
2022-08-01

 

Pareigūnų kredito unija rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais vartojimo paskolas išduos vos su 6,5 proc. (plius Euribor) palūkanomis. Šiuo pasiūlymu galės pasinaudoti visi unijos klientai.

 

Pareigūnų kredito unijos administracijos vadovas Tomas Vaitkunskas sako, kad iki šiol trumpalaikės vartojimo paskolų akcijos buvo vykdomos tam tikros pareigūnų ir valstybės tarnautojų grupėms – pasieniečiams, ugniagesiams, policininkams, aplinkosaugos pareigūnams.  

 

Susidomėjote šiuo pasiūlymu? SPAUSKITE ČIA!

 

„Mūsų veiklos rezultatai rodo, kad tokia strategija pasiteisina. Todėl jos nekeisime. Jau netolimoje ateityje turėsime naujų pasiūlymų atskiroms mūsų klientų grupėms. Visgi dabar nutarėme mažomis paskolų palūkanomis nudžiuginti visus savo klientus. Tikiuosi, kad daugelis iš jų suskubs pasinaudoti šiuo pasiūlymu vasaros pabaigoje ar rudens pradžioje“, – pasakoja T. Vaitkunskas.

 

Didžiausia galima tokios vartojimo paskolos suma yra 14,5 tūkst eurų, o jos grąžinimo laikotarpis gali trukti iki 5 metų.

 

Susidomėjote šiuo pasiūlymu? SPAUSKITE ČIA!

 

Pareigūnų kredito unija savo klientams – fiziniams ir juridiniams asmenims – jau daugiau kaip 13 metų teikia kasdienės bankininkystės paslaugas, vartojimo, būsto ir kitokius kreditus, siūlo įvairius taupymo sprendimus, finansuoja verslo vystymo, žemės ūkio projektus. Unijos nariais yra daugiau kaip 2,5 tūkst. pareigūnų, valstybės tarnautojų, jų artimųjų. Unija yra išdavusi daugiau kaip 5,15 mln. eurų paskolų. Paslaugas ji teikia visoje Lietuvoje.

 

Pareigūnų kredito unija yra Jungtinės centrinės kredito unijos KREDA narė.

 

Susidomėjote šiuo pasiūlymu? SPAUSKITE ČIA!

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi