Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Unijos klientė apie pasivažinėjimą su lenktynininku A. Juknevičiumi: įspūdžiai – nenusakomi!
2022-08-10

 

Pareigūnų kredito unijos klientei Rasai Ginevičiūtei viena iš šių metų vasaros dienų padovanojo nepakartojamų įspūdžių. Tapusi unijos paskelbtos akcijos nugalėtoja, ji sėdo į automobilį greta lenktynininko Antano Juknevičiaus ir išbandė specialią bekelės trasą gūdžiais miškais. 

 

„Vienu žodžiu nusakyti įspūdžių turbūt neįmanoma. Iš pradžių šiek tiek nerimavau, buvo baisoka. Bet galiausiai viskas buvo tikrai įspūdinga, nieko panašaus patyrusi anksčiau nebuvau. Žodžiu, visiškas wow“, – po pasivažinėjimo pasakojo R. Ginevičiūtė. 

 

„Net nežinau, ar viena būčiau drįsusi sėsti į tą automobilį. Tad labai ačiū unijai ir A. Juknevičiaus KREDA komandai, į pasivažinėjimą pakvietusiems ir mano brolį. Dviese buvo gerokai ramiau. Tai pirma mano kelionė bekelės trasa. Vietomis tikrai buvo sunku patikėti, kad automobilis yra pajėgus įveikti tokias kliūtis – duobes, pelkes, kelmus“, – šypsojosi moteris. 

 

Galimybę pasivažinėti su Dakaro legenda A. Juknevičiumi turėjo visi nauji unijos klientai, jais tapę 2021 m. pirmąjį pusmetį. Akcijos nugalėtoja buvo atrinkta burtų keliu.

 

 

 

 

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi