Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Unijos siurprizas: didelės metinės terminuotų indėlių palūkanos ir nelaimingų atsitikimų draudimas dovanų
2022-09-01

 

Pareigūnų kredito unija, kartu su kitomis KREDA unijomis, skelbia akciją: klientai, iki šių metų spalio 1 dienos unijoje padėję ne mažesnį nei 9,5 tūkst. eurų terminuotą metinį indėlį, gaus fiksuotas palūkanas nuo 2,2 proc., o papildomai ir nelaimingų atsitikimų draudimą dovanų.

 

Susidomėjote šiuo pasiūlymu? SPAUSKITE ČIA!

 

„Manau, tai labai dosnus mūsų pasiūlymas klientams. Ne tik suteikiame jiems puikią progą įdarbinti turimus laisvus pinigus, tačiau kartu pasirūpiname jų ar jų artimiausių žmonių saugumu”, - sako Pareigūnų kredito unijos administracijos vadovas Tomas Vaitkunskas.

 

Unijos vadovas pabrėžia ir indėlių saugumo aspektą - indėliai iki 100 tūkst. eurų yra apdrausti valstybės įmonės „Indėlių ir investicijų draudimas“. Todėl pasirinkdami tokį taupymo būdą žmonės niekuo nerizikuoja.

 

Pasiūlymu pasinaudojusiems žmonės bus įteiktas akcijos partnerių – draudimo bendrovės „Compensa Vienna Insurance Group“ –  nelaimingų atsitikimų draudimas.

 

Pasiūlymo sąlygos:

 

- Pasiūlymo laikotarpis: iki šių metų spalio 1 d.

- Pasiūlymas galioja atvykus į Pareigūnų kredito unijos būstinę.

- Pasiūlymas taikomas:

   - naujai padedamiems terminuotiems indėliams, kurių suma ne mažesnė nei 9 500 eurų, o terminas ne trumpesnis nei 12 mėn.;

   - naujiems bei esamiems Pareigūnų kredito unijos nariams, kai lėšos į indėlį yra įnešamos ne iš šioje unijoje deponuotų lėšų.

- Draudimo paslaugos dovana taikoma fiziniams asmenims. Draudžiami asmenys: suaugę (18 iki 70 m.) ir vaikai ( iki 18 m.), kurie atitinka nelaimingų atsitikimų draudimo rizikas. Su informaciniu dokumentu galima susipažinti čia. Draudžiamas asmuo gali būti: asmuo, padėjęs indėlį, ar indėlį padėjusio asmens šeimos narys, kurį nurodo indėlio savininkas (sutuoktinis (-ė) ar nepilnametis vaikas iki 18 m.). Vienas indėlis – vienas draudžiamasis asmuo.

- Jei indėlis nutraukiamas anksčiau laiko, draudimo paslauga irgi nutraukiama anksčiau laiko.

- Draudimo paslaugos davėjas – ADB „Compensa Vienna Insurance Group“ Tel. 19111; +370 5 2491911 (skambinant iš užsienio), zalos@compensa.lt.

- Padėjus indėlį, gaunama: indėlio sutartis, draudimo sertifikatas, nelaimingų atsitikimų draudimo taisyklės. Draudimo apsauga įsigalioja po 3 dienų nuo draudimo sertifikato išdavimo ir galioja 365 d. Draudimas galioja visame pasaulyje, visą parą. Draudimo nuo nelaimingų atsitikimų draudimo sumos suaugusiam (mirtis 10 tūkst eurų; neįgalumas 10 tūkst eurų; trauma 5 tūkst eurų) ir vaikui (mirtis 5 tūkst eurų; neįgalumas 5 tūkst eurų; trauma 2 tūkst eurų).

 

Pareigūnų kredito unija yra Lietuvos Respublikos indėlių draudimo sistemos dalyvė. Detali informacija pateikiama VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ svetainėje www.iidraudimas.lt

 

Daugiau informacijos apie indėlių draudimą rasite čia.

 

Susidomėjote šiuo pasiūlymu? SPAUSKITE ČIA!

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi