Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Mokytojams – sumažintos paskolų palūkanos
2022-10-05

 

Spalio 5 dieną Lietuvoje minima mokytojų diena. Jos proga mokytojai Pareigūnų kredito unijoje visą spalio mėnesį vartojimo paskolas galės gauti su vos 6 proc. (plius Euribor) metinėmis palūkanomis. Didžiausia galima vartojimo paskolos suma yra 14,5 tūkst eurų, o jos grąžinimo terminas – iki 5 metų.

 

Susidomėjote šiuo pasiūlymu? SPAUSKITE ČIA!

 

Pareigūnų kredito unijos klientais gali būti ne tik statutiniai pareigūnai, tačiau ir valstybės tarnautojai, tarp jų ir mokymo įstaigų darbuotojai. „Niekam nekyla abejonių, jog mokytojo profesija yra viena gražiausių ir viena reikalingiausių. Nebus banalu pasakyti, jog mokytojai yra žmonės, nuo kurių darbo ir pasišventimo priklauso tai, kokioje Lietuvoje mes gyvensime ateityje. Sveikiname Jus profesinės šventės proga”, - sako Tomas Vaitkunskas, Pareigūnų kredito unijos administracijos vadovas.

 

Susidomėjote šiuo pasiūlymu? SPAUSKITE ČIA!

 

Pareigūnų kredito unija teikia finansines paslaugas fiziniams ir juridiniams asmenims. Tai yra įvairūs kasdienės bankininkystės sprendimai (e. bankininkystės, kreditinės mokėjimo kortelės), vartojimo, būsto ir kitokios paskolos, taupymo sprendimai. Be to, unija finansuoja verslo vystymo, žemės ūkio projektus. Unijos nariais yra daugiau kaip 2,6 tūkst. pareigūnų, valstybės tarnautojų, jų artimųjų. Unija yra išdavusi daugiau kaip 6 mln. eurų paskolų. Paslaugas ji teikia visoje Lietuvoje.

 

Pareigūnų kredito unija yra Jungtinės centrinės kredito unijos KREDA narė.

 

Susidomėjote šiuo pasiūlymu? SPAUSKITE ČIA!

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi