Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Unijos paskolų pasiūlymas – stabilumo išsiilgusiems klientams
2022-11-07

 

Pareigūnų kredito unija savo klientams parengė ypatingą pasiūlymą: nuo lapkričio pradžios vartojimo paskolos bus išduodamos su nuliniu administravimo mokesčiu ir fiksuotomis 12 proc. metinėmis palūkanomis. 

 

Akcija truks iki šių metų pabaigos. 

 

„Tai yra specialus mūsų pasiūlymas stabilumo norintiems klientams. Pastaruoju metu mus atakuoja naujienos apie didelę infliaciją, augančias palūkanas. Todėl tikiuosi, kad unijos klientams bus naudingas pasiūlymas, kuris leidžia nemokėti paskolos sutarties sudarymo metu paprastai mokamo administracinio mokesčio ir leidžia planuoti išlaidas užsitikrinant, kad paskolos grąžinimo įmokos nedidės”, – sako Edita Milaševičiūtė, unijos administracijos vadovo pavaduotoja.  

 

Susidomėjote šiuo pasiūlymu? SPAUSKITE ČIA!

 

Didžiausia galima šios vartojimo paskolos suma yra 14,5 tūkst. eurų, o jos grąžinimo terminas – iki 5 metų.

 

Pareigūnų kredito unijos klientais gali būti ne tik statutiniai pareigūnai, bet ir valstybės tarnautojai, taip pat jų šeimų nariai. Unijos klientais yra fiziniai ir juridiniai asmenys, o paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje. Unijos nariais yra daugiau kaip 2,6 tūkst. žmonių, ji yra išdavusi daugiau kaip 6 mln. eurų paskolų.

 

Susidomėjote šiuo pasiūlymu? SPAUSKITE ČIA!

 

Populiariausios unijos paslaugos - įvairūs kasdienės bankininkystės sprendimai (e. bankininkystės, kreditinės mokėjimo kortelės), vartojimo, būsto ir kitos paskolos, taupymo sprendimai. Be to, unija finansuoja verslo vystymo, žemės ūkio projektus.

 

Pareigūnų kredito unija yra Jungtinės centrinės kredito unijos KREDA narė. 

 

Susidomėjote šiuo pasiūlymu? SPAUSKITE ČIA!

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi