Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Nauji mokėjimo paslaugų krepšeliai
2023-02-22

Pareigūnų kredito unijoje nuo 2023 m. balandžio 24 dienos keičiami mokėjimo paslaugų įkainiai. Pagrindinė naujovė – daugiau patogių, kiekvieno kliento poreikiams pritaikytų paslaugų mokėjimo krepšelių, skirtų tiek fiziniams asmenims, tiek verslui ar nepelno organizacijoms.

„Jei per mėnesį mūsų narys padaro daugiau negu 5 pavedimus arba, pavyzdžiui, išsigrynina bankomatuose daugiau negu 120 Eur – jam jau apsimoka pasirinkti paslaugų krepšelį vietoje standartinių įkainių. Pats naudingiausias krepšelis – persivedantiems į unijos sąskaitą darbo užmokestį ar pensiją, nes pasirinkus šį krepšelį visiškai nemokamai bet kuriame bankomate galima išsigryninti net iki 550 eurų, nemokami neriboti įskaitymai į sąskaitą, galima padaryti 10 nemokamų pavedimų iš sąskaitos, o jei naudojamasi unijos išduodama MasterCard mokėjimo kortele, kortelei netaikomas administravimo mokestis. Nuo balandžio 24 d. šis krepšelis kainuos 1 eurą per mėnesį. Net jeigu nepersivedamos reguliarios pajamos, panašias naudas siūlome su „Naudinga S“ krepšeliu, tačiau jis jau su mažesniu nemokamo išgryninimo visuose bankomatuose limitu“, - pokyčius pristatė administracijos vadovė Edita Milaševičiūtė.

Nariai ir toliau gali nesirinkti jokio krepšelio ir turėti standartinius įkainius, kurie keičiasi labai mažai ir lieka vieni mažiausių rinkoje, leidžiantys nemokamai atsidaryti sąskaitą unijoje, nemokėti mėnesinio sąskaitos administravimo mokesčio, nemokamai įnešti lėšas į savo sąskaitą, nemokamai pervesti tarp savo sąskaitų kredito unijoje. Pavedimai į kitas kredito įstaigas Lietuvoje ar EEE šalyse nuo balandžio kainuos 0,30 Eur (šiuo metu 0,25 Eur), o pavedimo įskaitymas į sąskaitą fiziniams asmenims nesikeičia, lieka 0,15 Eur. Išgryninimo bankomatuose mokestis taip pat nesikeičia ir lieka 1 procentas nuo išgryninamos sumos, tik minimalus vienos išgryninimo operacijos bankomate mokestis keičiasi nuo 0,29 Eur iki 0,50 Eur.

„Kadangi nuo sausio mėnesio pasikeitus įstatymams galime teikti paslaugas visiems Vilniaus miesto ar besiribojančiose savivaldybėse buveinę turintiems juridiniams asmenims, didelį dėmesį kreipėme būtent krepšelių juridiniams asmenims sukūrimui, tikimės, kad jie bus patrauklūs. Tačiau konkurencingi įkainiai – ne vienintelis pasiūlymas juridiniams asmenims. Turime ir puikų pasiūlymą atsiskaitymus kortelėmis priimančių terminalų (POS terminalų) sprendimui. Su partneriai siūlome stacionarų terminalą arba nešiojamą terminalą liečiamu ekranu. Pasiūlyme – ir trijų mėnesių skaitytuvo nuomos kompensavimas! Matydami, kad poreikis yra, svarstome naujai įsikūrusiems verslams, veikiantiems ne daugiau kaip vienerius metus, kompensuoti POS terminalų nuomą dar papildomiems 3 mėnesiams ir taip naujai įsikūrusiems verslams net pusę metų suteikti galimybę naudotis pasirinktu terminalu nemokant nuomos mokesčio“, - pasiūlymus verslui vardijo E. Milaševičiūtė.

Su visais įkainiais, kurie bus taikomi nariams nuo 2023 m. balandžio 24 dienos, galite susipažinti paspaudę šias nuorodas:

ĮKAINIAI NUO 2023-04-24

MOKĖJIMŲ KREPŠELIAI NUO 2023-04-24

 

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi