Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Paskolos be administravimo mokesčio!
2023-05-15

 

 

Nuo 2023 m. gegužės 15 dienos iki birželio 15 dienos Pareigūnų kredito unijos (PKU) 15-ojo gimtadienio proga – akcija vartojimo paskoloms.

Kaip žinia, 2008 m. birželio 12 d. Lietuvos banko valdyba išdavė Pareigūnų kredito unijai licenciją teikti finansines paslaugas ir įrašė į kredito ir mokėjimų rinkos dalyvių sąrašą, unija pradėjo savo veiklą. Penkiolikos metų veiklos sukakties proga unijoje visą mėnesį imantys vartojimo kreditus nemokės jokio administracinio mokesčio.

„Klientai dažnai lygina, kurioje finansų įstaigoje yra mažesnės paskolų palūkanos. Tačiau kartais patraukliai atrodantys paskolų palūkanų skaičiai neatspindi bendros vartojimo kredito kainos metinės normos – visada svarbu į bendrą kainą įskaičiuoti ir sumokamus administracinius bei kitus vienkartinius ar mėnesinius mokesčius.

Visam mėnesiui vienkartinį paskolos administravimo mokestį nubraukiame, mėnesinių paskolos administravimo mokesčių unija netaiko. Tikimės, kad ši akcija bus naudinga ir patraukli klientams, kurie vasarai turi atostogų, būsto remonto planų ar kitų sumanymų“, – sakė PKU administracijos vadovė Edita Milaševičiūtė.

  • Nulinis administravimo mokestis bus taikomas vartojimo paskoloms nuo 3 300 iki 30 000 Eur;
  • Paskolos laikotarpis – iki 7 metų;
  • Paskolos metinė palūkanų norma – individuali, jos dydis priklauso nuo teikiamo kredito rizikos rodiklių;
  • Galima rinktis tiek fiksuotas, tiek kintamas palūkanas;
  • Sudaroma galimybė grąžinti vartojimo paskolą anksčiau be papildomų mokesčių.

Susidomėjote šiuo pasiūlymu? Susisiekite su unijos darbuotojais telefonu  8 673 98414, el. paštu info@pareigunuunija.lt arba užpildykite užklausą - SPAUSKITE ČIA!

Akcijos laikas – nuo 2023 m. gegužės 15 dienos iki birželio 15 dienos.

Pareigūnų kredito unijos nariais ir klientais gali būti statutinių įstaigų pareigūnai, kariai, valstybės bei savivaldybių įstaigų darbuotojai ir jų artimieji. Savo klientams unija teikia kasdienės bankininkystės paslaugas, paskolas, išduoda mokėjimo korteles, siūlo įvairius taupymo sprendimus (terminuotus, vaiko, taupomuosius indėlius), finansuoja verslo vystymo projektus. Unijos nariais yra per 2,6 tūkst. pareigūnų, tarnautojų, jų artimųjų, taip pat juridinių asmenų.

 

  • Bendrosios vartojimo kredito kainos metinės normos skaičiavimo pavyzdys. Imant 5 000 Eur vartojimo kreditą, kai sutarties trukmė – 5 metai, taikant 11,1 % metinę fiksuotų palūkanų normą, sumokant 75 Eur sutarties administravimo mokestį, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų 12,408 %, o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 6631,83 Eur. Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad Kredito sutartis galios terminą, lygų Kredito sutarties trukmei, Bankas visą Kredito sumą Kredito gavėjams išmoka Kredito sutarties pasirašymo dieną, iš Kredito sutarties kylančius savo įsipareigojimus Kredito sutarties šalys vykdys pagal Kredito sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, metinė palūkanų norma, Įkainių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir Kredito sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki Kredito sutarties pabaigos.


 

 

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi