Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Prašymas atsinaujinti kliento anketą
2023-07-12

Lietuvos Respublikos įstatymai finansų institucijoms numato pareigą savo veikloje laikytis principo „Pažink savo klientą“  ir reguliariai atnaujinti žinias apie klientų veiklą, pajamų šaltinius ir finansines operacijas.

Ši informacija būtina vykdant pinigų plovimo ir terorizmo finansavimo prevenciją, kaip tai numatyta LR pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos įstatyme bei kituose nacionaliniuose ir tarptautiniuose teisės aktuose.

Pareigūnų kredito unija norėdama pažinti Klientą, tiek prieš pradėdama dalykinius santykius, tiek jų metu, prašo užpildyti „Kliento pažinimo anketą“, kurioje Klientas turi nurodyti pagrindinę informaciją apie save, vykdomą veiklą, pajamų šaltinius, finansines operacijas bei santykio su finansų įstaiga tikslą ir pobūdį. Taip pat, vadovaujantis įstatymu, Kliento prašoma nurodyti ar Klientas arba jo artimieji šeimos nariai ar artimi pagalbininkai yra politikoje dalyvaujantys asmenys.

 

Atnaujinti anketą galite elektroninės bankininkystės sistemoje, atvykę į kredito uniją. Taip pat anketą galite gauti susisiekę su Pareigūnų kredito unija el. paštu info@pareigunuunija.lt arba  tel. +370673 98 414.

 

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi