Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Dėl esamos COVID pandemijos šalyje, pranešame, kad unijoje aptarnausime tik iš anksto užsiregistravusius lankytojus. Registruotis galite +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Paskola žemės ūkiui

Pareigūnų kredito unija, be kitų paslaugų, teikia ir paskolas žemės ūkio veiklai.
 

Šias paskolas teikiame dėl dvejų priežasčių. Pirma, dalis pareigūnų, laisvu nuo tarnybos metu užsiima žemės ūkio veikla. Kurią plėsti ir vystyti lengviau su mumis - patikimu finansų partnerių. Be to, mūsų paslaugomis gali naudotis ne tik patys pareigūnai, tačiau ir jų šeimų nariai bei artimieji: tėvai, sutuoktiniai, vaikai, broliai ir seserys, pusbroliai ir pusseserės.
 

Taigi, jei Jūs pats, laisvu nuo tarnybos laiku, ūkininkaujate, galbūt ši veikla būtų gerokai našesnė įsigijus antrą traktorių, kombainą ar kitokią žemės ūkio techniką? Galbūt lėšų trūksta Jūsų brolio valdomo žuvininkystės ūkio didinimui? O gal Jūsų pusbrolio mintyse - galvijų bandos didinimas?
 

Būtinai susisiekite su mumis pats ar pasiūlykite tai padaryti savo artimiesiems. Ir mes pateiksime Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą.


 

Norite sužinoti daugiau? Spauskite čia ir užpildykite užklausos formą
(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi