Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Nekilnojamojo turto pirkimui

Jau seniai svajojote apie nuosavą būstą ar galimybę įsigyti nuosavą sklypą? Šiandien galite įgyvendinti tai su Pareigūnų kredito unija. Suteiksime lanksčias paskolos gavimo ir gražinimo sąlygas, suteiksime galimybę pasikeitus finansinei situacijai grąžinti paskolą iš anksto. Išduosime paskolą ir esant sudėtingiems sandoriams (pvz., perkant iš varžytinių).

Terminas - iki 30 metų

 

Kokios paskolos palūkanos ir kiti mokesčiai?


Paskolos palūkanos  būstui įsigyti nuo 5  proc., nustatomos individualiai ir kliento pasirinkimu gali būti kintamos arba fiksuotos.  Paskolos administravimo mokestis – 1 proc. nuo paskolos sumos, ne mažiau kaip 250 Eur. Paskolos užtikrinimas - nekilnojamojo turto įkeitimas. 

Palūkanos norint įsigyti žemės sklypą - nuo 6 proc. Paskolos administravimo mokestis – 1,5 proc. nuo paskolos sumos, ne mažiau kaip 250 Eur. Paskolos užtikrinimas - nekilnojamojo turto įkeitimas.


Paskolos nekilnojamojo turto statyboms palūkanos - nuo 6 proc. Paskolos administravimo mokestis  - 1,5 % nuo paskolos sumos, ne mažiau 250 Eur. Paskolos užtikrinimas - nekilnojamojo turto įkeitimas.

 

Varžytinės. Palūkanos nuo 6%. Paskolos administravimo mokestis  - 1,0% paskolos sumos, ne mažiau kaip 250 Eur. Įkeitimas iki 80 % vertės.  Paskolos sąlygos atitinka būsto paskolą.  Garantinis raštas - 1 proc. nuo paskolos sumos dydžio. 

 

Paskolos patalpų įsigijimui. Palūkanos fiziniam asmeniui - nuo 6 proc. Paskolos administravimo mokestis - 1,5% paskolos sumos, ne mažiau 250 Eur. Paskolos užtikrinimas - nekilnojamojo turto įkeitimas.

 

* BVKKMN – bendrosios vartojimo kredito kainos metinės normos skaičiavimo pavyzdys. Jei sudaroma 2 000 EUR vartojimo paskolos sutartis 60 mėn. laikotarpiui su taikoma kintama 8 % metine palūkanų norma, kai sutarties sudarymo mokestis 60 EUR, tokiu atveju bendra vartojimo paskolos kainos metinė norma būtų  9.71 %, bendra paskolos gavėjo mokama suma – 2 493,09 EUR, o kiekvieno mėnesio įmoka būtų 40,55 EUR.

  • Užpildykite internetu paklausimą dėl paskolos. Įrašykite savo duomenis lentelėje apačioje ir su Jumis susisieks atsakingi darbuotojai.

 

 

Norite sužinoti daugiau? Spauskite čia ir užpildykite užklausos formą
(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi