Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Nekilnojamojo turto pirkimui

Jau seniai svajojote apie nuosavą būstą ar galimybę įsigyti nuosavą sklypą? Šiandien galite įgyvendinti tai su Pareigūnų kredito unija. Suteiksime lanksčias paskolos gavimo ir gražinimo sąlygas, suteiksime galimybę pasikeitus finansinei situacijai grąžinti paskolą iš anksto. Išduosime paskolą ir esant sudėtingiems sandoriams (pvz., perkant iš varžytinių).
Prašymas paskolai gauti (pildomas unijoje arba atsisiųskite čia)

Terminas - iki 30 metų.

Maksimali paskolos suma priklauso nuo kliento poreikių, pajamų dydžio, turimų finansinių įsipareigojimų ir įkeičiamo turto vertės. Maksimali paskolos suma negali viršyti 85 proc. įsigyjamo būsto rinkos vertės ar įsigijimo kainos.

Paskolos metinė palūkanų norma – nustatoma individualiai ir yra kintama. Jos dydis priklauso nuo teikiamo kredito rizikos rodiklių.

Paskolos grąžinimas – vienodomis ar mažėjančiomis įmokomis.

Paskolos užtikrinimo priemonės – būsto paskola visais atvejais užtikrinama nekilnojamojo turto įkeitimu.Patrauklios kreditavimo sąlygos norint įsigyti žemės sklypą, gauti paskolą nekilnojamojo turto statyboms, perkant nekilnojamąjį turtą iš varžytinių.

Susisiekite su unijos darbuotojais, pasitarkite ir raskite geriausią sprendimą.

 

*Kredito sąlygų pavyzdys:

Skolinantis 50.000 Eur, kai sudaroma sutartis 300 mėn. laikotarpiui, taikant 5% dydžio palūkanų normą ir 400 Eur sutarties sudarymo mokestį, mėnesio įmoka – 292,30 Eur (iš viso 300 įmokų), bendra palūkanų suma – 37.688,51 Eur, o visa kredito gavėjo sumokama suma – 87.688,51 Eur. Bendros paskolos kainos metinė norma – 5,2%. 

Pateiktas pavyzdys yra informacinis ir remiasi apytikriais skaičiavimais. Įsipareigojimų pagal paskolos sutartį vykdymas bus užtikrintas nekilnojamojo turto hipoteka. Įkeičiamas turtas turi būti apdraustas. Notarų mokesčiai, hipotekos registravimo, turto vertinimo ir draudimo išlaidos unijai nėra žinomi, todėl nėra įskaičiuojami į bendros paskolos kainos metinę normą.

Netinkamai vykdydami įsipareigojimus pagal kredito sutartį rizikuosite netekti nuosavybės teisių į įkeistą nekilnojamąjį turtą. Jeigu sudaroma kredito užsienio valiuta sutartis, valiutos kurso pasikeitimas gali reikšmingai padidinti mokamų mokėjimų dydį.

  • Užpildykite internetu paklausimą dėl paskolos. Įrašykite savo duomenis lentelėje apačioje ir su Jumis susisieks atsakingi darbuotojai.

 

 

Norite sužinoti daugiau? Spauskite čia ir užpildykite užklausos formą
(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi