Nekilnojamojo turto pirkimui

Jau seniai svajojote apie nuosavą būstą ar galimybę įsigyti nuosavą sklypą? Šiandien galite įgyvendinti tai su Pareigūnų kredito unija. Suteiksime lanksčias paskolos gavimo ir gražinimo sąlygas, suteiksime galimybę pasikeitus finansinei situacijai grąžinti paskolą iš anksto. Suteiksime paskolą ir esant sudėtingiems sandoriams (pvz., perkant iš varžytinių).

Terminas - iki 20 metų

 

Kokios paskolos palūkanos ir kiti mokesčiai?


Paskolos palūkanos  būstui įsigyti nuo 4,5 proc.  Paskolos administravimo mokestis – 0,5 proc. nuo paskolos sumos, ne mažiau kaip 150 Eur.  Pajus 10%, paskolos užtikrinimas - nekilnojamojo turto įkeitimas. 

Palūkanos norint įsigyti žemės sklypą - nuo 5 proc. Paskolos administravimo mokestis – 1 proc. nuo paskolos sumos, ne mažiau kaip 150 EurPajus 10%, paskolos užtikrinimas - nekilnojamojo turto įkeitimas.


Paskolos nekilnojamojo turto statyboms palūkanos - nuo 5 proc. Paskolos administravimo mokestis  - 0,5 % nuo paskolos sumos, ne mažiau 150 Eur, pajus 10%, paskolos užtikrinimas - nekilnojamojo turto įkeitimas. Pridavus pilnai pastatytą namą arba registravus ne mažiau kaip 95% namo baigtumo, gali būti iki -0,5% perskaičiuojamos palūkanos.

Varžytinės. Palūkanos nuo 5%. Paskolos administravimo mokestis  - 1,0% paskolos sumos, ne mažiau kaip 150 Eur, pajus 10%, Įkeitimas iki 80 % vertės. Įkeitus įsigytą varžytinėse nekilnojamąjį turtą, iki -0,5% procentų perskaičiuojamos palūkanos. Paskolos sąlygos atitinka būsto paskolą.  Garantinis raštas - 1 proc. nuo paskolos sumos dydžio. 

Paskolos patalpų įsigijimui. Palūkanos fiziniam asmeniui - nuo 6 proc. Paskolos administravimo mokestis - 1,0% paskolos sumos, ne mažiau 150 Eur. Pajus 10 %, paskolos užtikrinimas - nekilnojamojo turto įkeitimas.

  • Užpildykite internetu paklausimą dėl paskolos. Įrašykite savo duomenis lentelėje apačioje ir su Jumis susisieks atsakingi darbuotojai.


 

* privalomi pildyti laukai
 

   Vardas*

   Miestas*

   El. paštas*

   Telefonas*

   Amžius

   Paskolos suma*

   

   Kokiam tikslui imate paskolą?


 

 

 

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neprisijungęs
Agnė Vitkauskaitė
Pardavimų vadybininkė

Ačiū, žinutė išsiųsta. Su jumis bus susiekta artimiausiu metu

Ačiū, dabar įveskite savo duomenis, kad galetume susisiekti

Susipažinau ir sutinku su Bendrosiom paslaugų teikimo taisyklėm