Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Būsto remonto/atnaujinimo paskola

 

Šiuo metu kiekvienas gali atnaujinti savo namus, pasinaudojęs KREDA unijų grupės paruoštu puikiu pasiūlymu būsto remontui ar jo atnaujinimui.

Pasiūlymas:

  • Finansavimas iki 80 % įkeičiamo turto vertės;
  • Maksimali paskolos trukmė – iki 25-erių metų;
  • Palūkanų norma nuo 5%
  • Sutarties sudarymo mokestis tik 0,8% nuo kredito sumos, bet ne mažiau nei 150 EUR.
  • Galima atidėti įmokų mokėjimus iki 12 mėnesių.

Spauskite čia ir gaukite asmeninius poreikius tenkinantį paskolos pasiūlymą.

Kredito sąlygų pavyzdys:

Skolinantis 50.000 Eur, kai sudaroma sutartis 300 mėn. laikotarpiui, taikant 5% dydžio palūkanų normą ir 400 Eur sutarties sudarymo mokestį, mėnesio įmoka – 292,30 Eur (iš viso 300 įmokų), bendra palūkanų suma – 37.688,51 Eur, o visa kredito gavėjo sumokama suma – 87.688,51 Eur. Bendros paskolos kainos metinė norma – 5,2%. 

Pateiktas pavyzdys yra informacinis ir remiasi apytikriais skaičiavimais. Įsipareigojimų pagal paskolos sutartį vykdymas bus užtikrintas nekilnojamojo turto hipoteka. Įkeičiamas turtas turi būti apdraustas. Notarų mokesčiai, hipotekos registravimo, turto vertinimo ir draudimo išlaidos unijai nėra žinomi, todėl nėra įskaičiuojami į bendros paskolos kainos metinę normą.

Netinkamai vykdydami įsipareigojimus pagal kredito sutartį rizikuosite netekti nuosavybės teisių į įkeistą nekilnojamąjį turtą. Jeigu sudaroma kredito užsienio valiuta sutartis, valiutos kurso pasikeitimas gali reikšmingai padidinti mokamų mokėjimų dydį.

 

Norite sužinoti daugiau? Spauskite čia ir užpildykite užklausos formą
(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi