Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Būsto remonto paskola

Norite greitai ir kokybiškai atlikti būsto remonto darbus, bet trūksta pinigų? Siūlome Jums paskolą būsto remontui. Prašysime tik remonto išlaidas pagrįsiančių dokumentų ir taikysime mažesnes palūkanas! 

 

Terminas - iki 5 metų


Kokios paskolos palūkanos ir kiti mokesčiai?


Pasiūlysime patrauklias, individualias paskolų palūkanas. Atsižvelgdami į paklausą, būsto remonto paskoloms taikome mažesnę palūkanų normą! Klientas įsipareigoja ir per 6 mėnesus nuo paskolos gavimo pateikia dokumentus, pagrindžiančius prekių ir paslaugų būsto remontui pirkimą. Pateikiami dokumentai turi pagrįsti mažiausiai 30 % gautos paskolos panaudojimo pagal paskirtį. 

Paskolos administravimo mokestis – nuo 1 proc. nuo paskolos sumos (ne mažiau kaip 160 Eur).

Privalomos užtikrinimo priemonės: laidavimas nuo 6000 Eur, nekilnojamojo turto įkeitimas nuo 15000 Eur.

 

* BVKKMN – bendrosios vartojimo kredito kainos metinės normos skaičiavimo pavyzdys. Jei sudaroma 2 000 EUR vartojimo paskolos sutartis 60 mėn. laikotarpiui su taikoma kintama 8 % metine palūkanų norma, kai sutarties sudarymo mokestis 60 EUR, tokiu atveju bendra vartojimo paskolos kainos metinė norma būtų  9.71 %, bendra paskolos gavėjo mokama suma – 2 493,09 EUR, o kiekvieno mėnesio įmoka būtų 40,55 EUR.

  • Užpildykite internetu paklausimą dėl paskolos. Įrašykite savo duomenis lentelėje apačioje ir su Jumis susisieks atsakingi darbuotojai.


 

 

 

Norite sužinoti daugiau? Spauskite čia ir užpildykite užklausos formą
(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi