Būsto remonto paskola

Norite greitai ir kokybiškai atlikti būsto remonto darbus, bet trūksta pinigų? Siūlome Jums paskolą būsto remontui. Prašysime tik remonto išlaidas pagrįsiančių dokumentų ir taikysime mažesnes palūkanas! 

 

Terminas - iki 5 metų


Kokios paskolos palūkanos ir kiti mokesčiai?


Pasiūlysime patrauklias, individualias paskolų palūkanas. Atsižvelgdami į paklausą, būsto remonto paskoloms taikome mažesnę palūkanų normą! Klientas įsipareigoja ir per 6 mėnesus nuo paskolos gavimo pateikia dokumentus, pagrindžiančius prekių ir paslaugų būsto remontui pirkimą. Pateikiami dokumentai turi pagrįsti mažiausiai 30 % gautos paskolos panaudojimo pagal paskirtį. 

Paskolos administravimo mokestis – nuo 1,5 proc. nuo paskolos sumos (ne mažiau kaip 60 Eur).

Privalomos užtikrinimo priemonės: laidavimas nuo 6000 Eur, nekilnojamojo turto įkeitimas nuo 15000 Eur.

 

* BVKKMN – bendrosios vartojimo kredito kainos metinės normos skaičiavimo pavyzdys. Jei sudaroma 2 000 EUR vartojimo paskolos sutartis 60 mėn. laikotarpiui su taikoma kintama 8 % metine palūkanų norma, kai sutarties sudarymo mokestis 60 EUR, tokiu atveju bendra vartojimo paskolos kainos metinė norma būtų  9.71 %, bendra paskolos gavėjo mokama suma – 2 493,09 EUR, o kiekvieno mėnesio įmoka būtų 40,55 EUR.

  • Užpildykite internetu paklausimą dėl paskolos. Įrašykite savo duomenis lentelėje apačioje ir su Jumis susisieks atsakingi darbuotojai.


 

 

 

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015