Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Interneto bankas

Pasirinkite unijos interneto banką (e.Kreda) ir patogiai bei saugiai atlikite finansines operacijas ten, kur yra internetas.

Naudodamiesi šia paslauga Jūs neišeidami iš namų arba kaip tik - net ir išvykę svetur - internetu sutvarkysite savo finansinius reikalus: apmokėsite sąskaitas, peržiūrėsite sąskaitos istoriją ir kt. 

 

Kodėl naudinga naudotis unijos interneto banku?

 

- Sutaupysite, nes nemokamai atsiskaitysite už komunalines paslaugas;
- Nėra jokių aptarnavimo mokesčių;
- Pinigų pervedimai internetu – vieni pigiausių Lietuvoje.
 

Saugumas - pirmiausia

 

LKU kredito unijų grupė sustiprino internetinių pinigų pervedimų saugumą ir įdiegė naują priemonę – mobilųjį elektroninį parašą. Tai viena saugiausių elektroninių asmens identifikavimo priemonių, kuri leidžia prisijungti ir vykdyti operacijas internetinėje bankininkystėje. 

Elektroninis mobilus parašas šiuo metu yra teikiamas didžiųjų Lietuvos mobiliojo ryšio operatorių „Telia“, „Bitė“, „Tele2“, „Teledema“ abonentams, bei Tele2 „Pildyk“ išankstinio papildymo kortelių turėtojams. Nuvykite į savo ar pasirinkto mobiliojo ryšio operatoriaus saloną, kur vietoje Jūsų esamos operatoriaus SIM kortelės bus Jums išduota nauja SIM kortelė su mobilaus elektroninio parašo sertifikatu. Su savimi turėkite pasą arba asmens tapatybės kortelę.

Aktyvinkite paslaugą pagal operatoriaus pateiktą instrukciją.

Daugiau apie mobilųjį internetinį parašą - spauskite šią nuorodą.

 

Patikimų gavėjų sąrašas - galimybė tvirtinti mokėjimus be mobiliojo parašo

 

Įsigaliojus Lietuvos banko patvirtintiems Minimaliems saugumo reikalavimams keliamiems internetu atliekamiems mokėjimams, nuo 2016m. balandžio 1 dienos internetinėje bankininkystėje slaptažodžių kortelėmis galima tvirtinti ne didesnes nei 30 Eur operacijas (bendra dienos operacijų suma – ne daugiau kaip 200 Eur) .

Didesni nei 30 Eur mokėjimai gali būti patvirtinti tik mobiliuoju elektroniniu parašu (išskyrus mokėjimus tarp savo sąskaitų bei mokėjimus gavėjams, esantiems Patikimų gavėjų sąraše).

Kredito unijų narių patogumui, įtraukus norimus mokėjimų gavėjus į  „Patikimų gavėjų sąrašą“, šiems gavėjams mokėjimus ir toliau bus galima patvirtinti slaptažodžių kortele. Į Patikimų gavėjų sąrašą gavėjus galite įtraukti  internetinėje bankininkystėje patvirtinus mobiliuoju e. parašu arba atvykę į kredito uniją.

Daugiau informacijos apie „Patikimų gavėjų sąrašą“ galite rasti  čia

 

Pageidaujate išbandyti e.Kreda? Susisiekite:

 

   

Inga Šalčiūnienė,

Pardavimų vadybininkė
inga@pareigunuunija.lt
Tel.: 8 601 20335

Tomas Timofejevas,

Pardavimų vadybininkas
tomas@pareigunuunija.lt
Tel.: 8 672 43768

    

 

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi