Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Dėl esamos COVID pandemijos šalyje, pranešame, kad unijoje aptarnausime tik iš anksto užsiregistravusius lankytojus. Registruotis galite +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Verslo paskola

Svarbiausias Pareigūnų kredito unijos klientas – pareigūnas. Tačiau į šią sąvoką mes žiūrime plačiai: mūsų paslaugomis taip pat naudojasi ir pareigūnų šeimų nariai ir artimieji.
 

Būtent todėl mes pradedame verslo paskolų teikimą.
 

Galbūt Jūsų žmonos valdomai kavinei prireikė naujo ir galingesnio kavos aparato? Arba ji plečiasi ir jai prireikė naujos krosnies kepti bandelėms? Labai gali būti, kad Jūsų pusbrolio ar dėdės autoservisas dirbtų dar sparčiau, jei jame atsirastų papildoma ratų montavimo įranga ar automobilių keltuvas? 
 

Mes suprantame, kad kiekvienas verslas, kiekviena įmonė yra unikalūs ir saviti. Su savo vizijomis, tikslais, taisyklėmis, procesais ir žmonėmis. Tačiau visų sėkmingų verslų pagrindas – stabilus finansinis pagrindas. Arba patikimas finansinis partneris.
 

Būtinai susisiekite su mumis ir mes pateiksime Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą.
 

Norite sužinoti daugiau? Spauskite čia ir užpildykite užklausos formą
(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi