Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Su "greitukais" susidūręs vyras: imant greituosius kreditus skolos tik gaus
2014-01-20

Šiais laikais paimti greitąjį kreditą – išties itin paprasta. Dažnai tai padaryti galima net neiškišus kojos iš namų,  o pati kredito našta gula ne tik ant jį paėmusio žmogaus, bet dažnai ir ant visos šeimos pečių.
 

Būtent taip nutiko sostinės gyventojui Vytui. Jis pats niekada net negalvojo imti greitųjų kreditų, tačiau  tai darė artimiausias žmogus – jo žmona.  „Aš nežinojau, kas tai yra, o galiausiai supratau, kad esu skolingas. Kreditus ėmė mano žmona“,  - prisipažino vyras.

Laimei smarkiai įklimpti šeima „nespėjo“. Moteris du sykius ėmė kreditus – pirmą einamosioms išlaidoms, o antrąjį norėdama padengti pirmąjį.  „Iš viso likome skolingi daugiau nei tūkstantį litų. Tačiau laiku supratome, kad tai - neteisingas kelias“, - kalbėjo Vytas.

Vilnietis išties greitai suvokė, kad žmonos sumanymas nepadeda, o kenkia: „Supratau, jog jeigu tai tęsis toliau mūsų skolos tik augs, todėl reikėjo rasti būdą, kaip jų atsisakyti“, - kalbėjo į penktą dešimtį kopiantis sostinės gyventojas.
 

Moterį suklaidino reklama

Vyto žmona apie greituosius kreditus išgirdo per televiziją. Tiesa, moters veikiausiai smerkti nederėtų, kadangi ji tapo eiline reklamos auka.
 

Praktiškai visi su „greitukais“ susidūrę žmonės pripažįsta, jog situacija greitųjų kreditų reklamose atrodo kur kas patrauklesnė, nei realybėje. Būtent taip nutiko ir Vyto žmonai.

„Ji išgirdo apie juos per televiziją. Juk įvairių kreditų bendrovių reklamų išties apstu, - pasakojo Vytas. – Negaliu jos kaltinti, nes ji paprasčiausiai nesuprato, kur veliasi ir galvojo, jog grąžinti reikės tiek, kiek skolinosi“.
 

Padėjo akcija „Atsisakyk greituko“ 

„Sužinojome apie akciją „Atsisakyk greituko“ ir kredito unijoje gavome savo skolos refinansavimą“, - džiaugėsi vyras.
 

„Išties smagu, kad apie šį projektą išgirdome ir į jį kreiptis nusprendėme laiku. Juk mūsų skolos galėjo gerokai išaugti ir greitųjų kreditų pasekmes būtų tekę tekti kur kas ilgesnį laiką“, - kalbėjo Vytas.
 

Kitiems nerekomenduotų
 

Paklaustas, ar kam nors patartų naudotis „greitųjų“ kreditų bendrovių paslaugomis Vytas nedvejojo: „Tikrai, nepatarčiau“.
 

„Aš pats jomis nesinaudojau, todėl negaliu ir kitam to linkėti. Visgi, manau, jog tai yra tiesiog papildomų problemų pasidarymas. Visi turime tam tikrų bėdų, linkiu paprasčiausiai nesusikurti naujų ir pritrūkus pinigų neimti „greituko“, o surasti kitą išeitį“, - sakė vilnietis.
 

Be to, Vytas pataria neslėpti savo problemų ir jau paėmusiems greitąjį kreditą neklimpti dar giliau: „Na, jeigu jau esate skolingi „greitukams“, nesiskolinkite iš jų dar daugiau. Juk taip bus tik blogiau. Sugalvokite išeitį, juk kas nors visada gali padėti“.

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi