Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Naudinga žinoti

Pareigūnų kredito unija savo nariams teikia įvairių rūšių paskolas - būstui, būsto įrengimui, studijoms, vartojamąsias, verslui, kredito linijas ir kt.
Padedame įgyvendinti sudėtingus (netipinius) sandorius, kurie nesulauktų dėmesio kitoje finansinėje institucijoje (pvz. turto įsigijimas iš varžytinių, įkeisto turto įsigijimas, paskolų perėmimas iš kitų finansinių institucijų ir pan.).
Savo nariams padedame sudėtingose situacijose atkurti mokumą įvykus nenumatytoms aplinkybėms (padedame pertvarkyti finansinius įsipareigojimus, sudaryti biudžetą ir pan.).
Padedame pareigūnams, baigusiems tarnybą ir kitiems mūsų nariams bei jų artimiesiems pradėti verslą, užmegzti būtinus ryšius ir žengti pirmuosius žingsnius.
Savo nariams organizuojame mokymus ir konferencijas aktualiais finansų, verslo pradžios, gerosios patirties klausimais.

Pareigūnų kredito unijos tikslas turėti lojalų, išprususį klientą, todėl savo nariams mes siūlome skaidrias finansines paslaugas, "be žvaigždučių". Mūsų tikslai - stiprinti pareigūnų bendruomenę, teikti greitas ir abipusiai naudingas finansines paslaugas, skatinti išmintingą šeimos finansų valdymą.

Keli aspektai, į kuriuos patariame atkreipti dėmesį skolinantis iš bet kurios finansinės įstaigos:

 

Skaičiuokite ne tik palūkanas, bet ir administravimo mokesčius. Paskolos kaina bet kuriame banke, unijoje ar kitoje kredito įstaigoje susideda iš palūkanų ir administravimo mokesčių. Klauskite, kokia bus bendra vartojimo kredito kainos metinė grąžinimo norma. Kai kurios kredito įstaigos mažas palūkanų normas kompensuoja aukštesniais negu kitur administravimo mokesčiais (2012 m. Lietuvos banko atliktas tyrimas parodė, kad pigiausia skolintis kredito unijose).

 

Domėkitės, kaip su Jumis bus elgiamasi, jei ištiks nenumatytos aplinkybės. Domėkitės, kaip su Jumis elgsis finansų įstaiga, kai norėsite atidėti mokėjimus, pakeisti grafikus, anksčiau grąžinti paskolą, arba kurį laiką sutriks Jūsų mokumas. Šios aplinkybės gali gerokai išauginti Jūsų įsipareigojimus. Rinkitės lankstenę kredito įstaigą.

 

Jeigu susidūrėte su finansiniais sunkumais ir negalite vykdyti įsipareigojimų - informuokite savo kredito įstaigą, ieškokite išeities kartu, galbūt keiskite grafiką ar prašykite atidėti mokėjimus. Nedelskite ir nevenkite tartis, nenustokite mokėti ne tik paskolos įmokų, bet ir komunalinių mokesčių, nes visi nevykdomi finansiniai įsipareigojimai tik augs ir labiau komplikuos situaciją, gadins Jūsų kredito istoriją.

 

Norite sužinoti daugiau? Spauskite čia ir užpildykite užklausos formą
(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi