Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Paskolos skaičiuoklė

Įrašykite paskolos sumą, paskolos metines palūkanas bei kuriam laikui ketinate imti paskolą. Sistema automatiškai išdėlios paskolos mokėjimo grafiką, o jį koreguoti galite keisdami paskolos skaičiuoklėje nurodytus skaičius.

 
Informuojame, jog ši skaičiuoklė yra tik informacinio pobūdžio ir skirta informacijai pateikti. Konkretų pasiūlymą gausite susisiekę su unija.

 

* BVKKMN – bendrosios vartojimo kredito kainos metinės normos skaičiavimo pavyzdys. Jei sudaroma 3 000 EUR vartojimo paskolos sutartis 36 mėn. laikotarpiui su taikoma fiksuota 9 % metine palūkanų norma, kai sutarties sudarymo mokestis 80 EUR, tokiu atveju bendra vartojimo paskolos kainos metinė norma būtų 11.41 %, bendra paskolos gavėjo mokama suma – 3514,37 EUR, o kiekvieno mėnesio įmoka būtų 95,40 EUR. Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad Kredito sutartis galios terminą lygų Kredito sutarties trukmei, Bankas visą Kredito sumą Kredito gavėjams išmoka Kredito sutarties pasirašymo dieną, iš Kredito sutarties kylančius savo įsipareigojimus Kredito sutarties šalys vykdys pagal Kredito sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, metinė palūkanų norma, Įkainių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir Kredito sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki Kredito sutarties pabaigos.

 

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi