Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Vartojimo paskola
Vartojimo paskola - Jūsų didesniems pirkiniams, remonto išlaidoms, naujam automobiliui ar atostogoms. Kai prireikia šiek tiek daugiau.
Metinė fiksuota palūkanų norma Pareigūnų kredito unijoje skaičiuojama individualiai, jos dydis priklauso nuo teikiamo kredito rizikos rodiklių. Klientai gali rinktis fiksuotą arba kintamą palūkanų normą (marža + Euribor).
Maksimali paskolos suma - 30 000 Eur, maksimalus sutarties laikotarpis - 7 metai.
  • Paskolai iki 20 000 Eur reikalingi dokumentai:

- Asmens dokumentas
- Pažyma iš darbovietės apie gautą darbo užmokestį už paskutinius 4 mėnesius arba  banko sąskaitos išrašas už 4 mėnesius.
- Prašymas paskolai gauti (pildomas unijoje arba atsisiųskite iš čia)

- Sutikimas dėl asmens duomenų tvarkymo (pildomas unijoje arba atsisiųskite čia)

  • Reikalingi dokumentai, kai paskolos suma didesnė nei 20 000 Eur:

- Asmens dokumentas

- Pažyma iš darbovietės apie gautą darbo užmokestį už paskutinius 6 mėnesius arba banko sąskaitos išrašas už paskutinius 6 mėnesius.

- Prašymas paskolai gauti (pildomas unijoje arba atsisiųskite iš čia)

- Prašymas paskolai gauti su nekilnojamojo turto įkeitimu.

- Sutikimas dėl asmens duomenų tvarkymo (pildomas unijoje arba atsisiųskite čia)

- Įkeičiamo turto nuosavybės dokumentai arba laidavimo paraiška.

 

* BVKKMN – bendrosios vartojimo kredito kainos metinės normos skaičiavimo pavyzdys. Jei sudaroma 3 000 EUR vartojimo paskolos sutartis 36 mėn. laikotarpiui su taikoma fiksuota 9 % metine palūkanų norma, kai sutarties sudarymo mokestis 80 EUR, tokiu atveju bendra vartojimo paskolos kainos metinė norma būtų 11.41 %, bendra paskolos gavėjo mokama suma – 3514,37 EUR, o kiekvieno mėnesio įmoka būtų 95,40 EUR. Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad Kredito sutartis galios terminą lygų Kredito sutarties trukmei, Bankas visą Kredito sumą Kredito gavėjams išmoka Kredito sutarties pasirašymo dieną, iš Kredito sutarties kylančius savo įsipareigojimus Kredito sutarties šalys vykdys pagal Kredito sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, metinė palūkanų norma, Įkainių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir Kredito sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki Kredito sutarties pabaigos.


Užpildykite internetu paklausimą dėl paskolos. Įrašykite savo duomenis lentelėje apačioje ir su Jumis susisieks atsakingi darbuotojai.

Norite sužinoti daugiau? Spauskite čia ir užpildykite užklausos formą
(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi