Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Kas gali būti nariu

Unijos nariais gali tapti pareigūnai, valstybės tarnautojai ir jų šeimų nariai

Pasikeitus įstatymui ir pakeitus įstatus nuo 2015 m. Pareigūnų kredito unijos nebevaržo teritorinis kriterijus, unijos nariais gali tapti pareigūnai, valstybės tarnautojai ir jų šeimų nariai iš visos Lietuvos, susibūrę pagal profesinį kriterijų (policijos pareigūnai, ugniagesiai, pasienio, aplinkos apsaugos, kalėjimų departamento, savivaldybių ir kitų įstaigų darbuotojai).

Nuo 2019 m. Pareigūnų kredito unijos nariais taip pat gali būti ir fiziniai asmenys, dirbantys (pagal darbo sutartį, taip pat einantys valstybės tarnautojo ir/ar statutinio pareigūno pareigas) įmonėse, įstaigose ar organizacijose, kurių pagrindinės ekonominės veiklos rūšies pagal Ekonominės veiklos rūšių klasifikatorių (EVRK 2 red.) kodo pirmieji du skaitmenys yra 84 (pvz. 84xxxx) ir unijos nario šeimos nariai, t.y. sutuoktinis/sugyventinis, kartu gyvenantys vaikai/įvaikiai ir tėvai/įtėviai.

 

Iki unijos įstatų pakeitimo unijos nariais tapę asmenys jais lieka neribotą laiką, nebent priežiūros institucija nusprendžia kitaip. 

Kodėl verta?

 

Verta, nes čia pareigūnų ir valstybės tarnautojų bendruomenės bankas. Nes mums rūpi, kaip sekasi mūsų nariams ir mūsų bendruomenėms, tad šalia palankiomis sąlygomis teikiamų finansinių paslaugų teikiame pagalbą ir paramą mūsų narių socialiniams projektams, verslo skatinimo iniciatyvoms. Padedame įgyvendinti sudėtingus (netipinius) sandorius, kurie nesulauktų dėmesio kitoje finansinėje institucijoje (pvz., turto įsigijimas iš varžytinių, įkeisto turto įsigijimas, paskolų perėmimas iš kitų finansinių institucijų ir pan.).

 

Padedame pareigūnams, baigusiems tarnybą ir kitiems mūsų nariams bei jų artimiesiems pradėti verslą, užmegzti būtinus ryšius ir žengti pirmuosius žingsnius.


Savo nariams organizuojame mokymus ir konferencijas aktualiais finansų, verslo pradžios, gerosios patirties klausimais. Kartu su partneriais organizuojame mūsų narių laisvalaikį.

 

Pageidaujantiems tapti nariu:

 

1. Užpildykite prašymą, kurį galite atsisiųsti iš čia

2. Pateikite mums šiuos dokumentus:

- užpildytą prašymą;

- asmens dokumentą;

- tarnybinį arba darbuotojo pažymėjimą.

3. Sumokėkite vienkartinį  9 Eur stojamąjį mokestį ir įsigykite 30 Eur privalomąjį pajų, kuris lieka jūsų nuosavybe. 

Gavę prašymą susisieksime su Jumis nedelsdami.

Lėšas už pajų ir stojamąjį mokęstį galite pervestį į unijos sąskaitą - LT60 5016 2202 6002 7818, Pareigūnų kredito unija. Pavedimo paskirtyje rašykite vardą, pavardę ir parašykite, kad tai stojamasis mokestis.

Dokumentus galite pateikti el. paštu: info@pareigunuunija.lt, paštu Pareigūnų kredito unija, Birželio 23-iosios g.15, 03206 Vilnius,  arba tiesiog atneškite į Pareigūnų kredito uniją.

Iki malonaus susitikimo!

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi