Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Patikimų gavėjų sąrašas - kas tai?

LKU kredito unijų grupė Jūsų patogumui suteikia galimybę vykdomus mokėjimus pasirinktam juridinių ar fizinių asmenų ratui atlikti dar paprasčiau

 

Tam tereikės prisijungti prie savo internetinės bankininkystės mobiliuoju e. parašu ir įtraukti į „Patikimų gavėjų“ sąrašą norimus fizinius ar juridinius asmenis. Tuomet mokėjimus „Patikimų gavėjų“ sąraše esantiems asmenims  galėsite atlikti prisijungę prie i. bankininkystės tik slaptažodžių kortele.

Tik „Patikimų gavėjų“ sąrašui vykdomiems mokėjimams nebus taikomas limitas, kuris yra nustatytas operacijoms, tvirtinamoms slaptažodžių kortele. Tai reiškia „Patikimų gavėjų“ sąrašui galėsite atlikti didesnius nei 30 Eur pinigų pervedimus, tvirtinamus tik slaptažodžių kortele.

„Patikimų gavėjų“ sąrašą galima sukurti tik prisijungus prie i. bankininkystės mobiliuoju e. parašu, neturint mobiliojo e. parašo, „Patikimų gavėjų“ sąrašą galite sukurti atvykę į savo kredito uniją, kuri priklauso LKU grupei.

 

Kas yra patikimi gavėjai 

 

Jūsų pasirinkti pinigų pervedimų gavėjai, esantys specialiame „Patikimų gavėjų“ sąraše. Atliekant mokėjimus sąraše esantiems gavėjams, netaikomi operacijų limitai, nustatyti slaptažodžių kortelei.

 

Kaip galite įtraukti gavėją į „Patikimų gavėjų“ sąrašą?

 

Įtraukti gavėją į „Patikimų gavėjų“ sąrašą galima keliais būdais:

 1. Prisijungus prie internetinės bankininkystės mobiliuoju elektroniniu parašu. Vėliau visus mokėjimus šiam gavėjui bus suteikta galimybė tvirtinti slaptažodžių kortele, nepriklausomai nuo pervedimo sumos.

 2. Atvykus į kredito uniją ir pateikus nustatytos formos prašymą.

 

Kokius veiksmus galite atlikti su „Patikimais gavėjais“ prisijungus prie internetinės bankininkystės mobiliuoju e. parašu ar slaptažodžių kortele?

 

Prisijungus prie i. bakininkystės slaptažodžių kortele galite:

 

 • peržiūrėti sąrašą;

 • ištrinti pasirinktą gavėją iš sąrašo.

 

Prisijungus prie „i-Unija“ mobiliuoju elektroniniu parašu galite:

 

 • įtraukti naują gavėją į patikimų gavėjų sąrašą;

 • koreguoti sąraše esančio gavėjo duomenis;

 • peržiūrėti sąrašą;

 • ištrinti pasirinktą gavėją iš sąrašo.

 

Kaip galite įtraukti naują gavėją į patikimų gavėjų sąrašą naudodamiesi i.bankininkyste?

 

 1. Prisijunkite prie internetinės bankininkystės mobiliuoju elektroniniu parašu;

 2. Pasirinkite bankininkystėje paskyrą „Mano i-Unija“, o čia – „Patikimi gavėjai“;

 3. Pasirinkite parinktį „Naujas gavėjas“.

Atsidariusiame lange reikia įvesti :

 1. Susikurtą gavėjo pavadinimą. Sukurtas pavadinimas naudojamas tik Jūsų, todėl gali būti naudojamas bet koks pasirinktas pavadinimas (pvz. „mama“, „darželis“, „kabelinė TV“ ir pan.)

 2. Gavėjo sąskaitos numerį;

 3. Pasirinkti mygtuką „Išsaugoti“.

Įtraukti gavėją į „Patikimų gavėjų“ sąrašą (prisijungus prie internetinės bankininkystės mobiliuoju elektroniniu parašu) galima ir iš Vietinio mokėjimo lango. Atliekant mokėjimą gavėjui, kurį norite išsaugoti, Patikimų gavėjų sąraše reikia pažymėti langelį varnele „Įtraukti į patikimų gavėjų sąrašą“. Kitas mokėjimas šiam gavėjui galės būti tvirtinamas prisijungus prie internetinės bankininkystės slaptažodžių kortele nepriklausomai nuo sumos.

 

Į patikimų gavėjų sąrašą gavėją/gavėjus galite įtraukti ir atvykę į uniją bei užpildę prašymą (atsisiųsti prašymą).

 

LCKU ir PKU informacija

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi