Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Saugumo atmintinė

PAGRINDINĖS SAUGUMO REKOMENDACIJOS

  1. Prieš pradėdami naudotis KREDA internetinės bankininkystės sistema „e.Kreda“ įsitikinkite, ar tikrai jungiatės tinkamu adresu. Jūs galite prisijungti interneto naršyklės adresų eilutėje įvedus  https://e.kreda.lt/  arba kredito unijų tinklalapyje www.kreda.lt esančioje skiltyje Internetinė bankininkystė. Baigę darbą KREDA internetinės bankininkystės sistemoje arba paliekant kompiuterį nors akimirkai būtinai atsijunkite spausdami „Atsijungti“ ir uždarykite interneto naršyklę.
  2. Pasinaudoję KREDA internetine bankininkyste viešoje vietoje (pvz., interneto kavinėje, bibliotekoje ar kitoje vietoje, kur viešai naudojamasi internetu), kuo skubiau pasikeiskite prisijungimo slaptažodį. Tai daroma paspaudus nuorodą „Nustatymai“ „keisti slaptažodį" ir įvedus naują prisijungimo slaptažodį.
  3. Patikimai saugokite savo slaptus kodus. Atminkite, kad visi kodai (naudotojo kodas, pirminis ir nuolatinis slaptažodis) – tai raktas nuo Jūsų sąskaitų kredito unijoje. Niekada nelaikykite šios informacijos pašaliniams lengvai pasiekiamoje vietoje. Nuolatinį slaptažodį tiesiog įsiminkite ir niekur jo nerašykite.
  4. Atminkite, kad niekas ir jokiomis aplinkybėmis neturi teisės reikalauti iš Jūsų pateikti slaptų KREDA internetinės bankininkystės prisijungimo kodų.
  5. Apsaugokite savo kompiuterinę įrangą.


KĄ DARYTI, JEI PAMETĖTE PRISIJUNGIMO DUOMENIS?


Jei KREDA internetinės bankininkystės slaptažodžius sužinojo kiti asmenys, negaiškite ir kreipkitės į savo kredito uniją. Kredito unijos darbuotojai nedelsiant užblokuos prisijungimą prie Jūsų sistemos ir svetimi žmonės negalės pasinaudoti Jūsų sąskaitose esančiais pinigais.

PAPILDOMOS SAUGUMO PRIEMONĖS


Jeigu Jūsų sąskaitoje yra daugiau pinigų, negu Jums reikia kasdieninėms išlaidoms, nustatykite operacijų apribojimus. Apribojimai nurodyti sudarytoje elektroninių paslaugų teikimo sutartyje. Dienos bei vienos operacijos limitai gali būti sumažinti arba padidinti atvykus į kredito uniją ir pateikus prašymą keisti operacijos limitus.

BŪKITE BUDRŪS


Jūs galite gauti laišką ar sulaukti skambučio, kurio metu piktavaliai, apsimesdami kredito unijos darbuotojais, prašytų nurodyti Jūsų slaptus prisijungimo kodus. Būkite budrūs – taip elgiasi tik sukčiai, norintys išgauti Jūsų slaptą informaciją.

  • Atminkite, kad kredito unija niekuomet nesiunčia elektroninių laiškų, prašydama klientų pateikti savo slaptus prisijungimo kodus.
  • Slaptų prisijungimo kodų negalima atskleisti niekam, net jei Jus mėgintų bauginti ar žadėtų dosnų atlygį už slaptų Jūsų prisijungimo kodų atskleidimą.
  • Apie įtartinus skambučius ar laiškus, kuriuose būtų prašoma atskleisti ar patvirtinti savo prisijungimo prie KREDA internetinės bankininkystės kodus, nedelsdami informuokite kredito unijos darbuotojus.
(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi