PKU bendruomenių projektai: senųjų metų palydėtuvės šauniausių kolegų būryje
2017-01-03

 

Anykščių rajono policijos pareigūnai, dalyvaudami Pareigūnų kredito unijos finansuojamoje Bendruomenių rėmimo programoje, jau trečiąjį kartą susibūrė Kalėdiniame žygyje, skirtame palydėti senuosius metus.

 

Gruodžio 30-osios dienos vakare Anykščių policijos pareigūnai drauge su savo šeimos nariais rinkosi į jaukią poilsiavietę, esančią prie upės  Šventosios. Nors oras ir nebuvo žiemiškas, žygio metu netrūko šventinės nuotaikos. Susirinkusiuosius, kaip ir kiekvienais metais, prie užkurto laužo susiburti kvietė gardus troškinys, kurio kvapą šventės dalyviai galėjo pajusti iš tolo. Lauko virtuvėlės šefas – Anykščių policijos asociacijos narys Evaldas Terminskas, kuris pasirūpino, jog nesušaltų nė vienas šventės dalyvis. Jis visus pareigūnus bei jų šeimos narius vaišino karšta žolelių arbata.

 

Kol visi smagiai šnekučiavosi bei dalinosi praėjusių metų atsiminimais, visus žygio dalyvius aplankė dovanų maišu nešinas Kalėdų senelis. Anot organizatorių, jis nebuvo linkęs dovanų dalinti veltui, tad pareigūnams bei jų šeimos nariams teko gerokai pasistengti, norint įvykdyti senelio sugalvotas užduotis.

 

Dovanų dalintojas negalėjo atsidžiaugti pareigūnų išradingumu ir kūrybiškumu: skambėjo raiškiai deklamuojami eilėraščiai, dainos, o polka su ragučiais nuo savo tiesioginių pareigų atitraukė netgi virtuvės šefą. Kol buvo dalinamos dovanos, išvirė ir šventės tradicija tapęs troškinys, kurio skonį pirmas pajusti turėjo galimybę Kalėdų senelis. Pasisotinę šventės dalyviai išlydėjo svečią bei toliau gerai leido laiką kolegų apsuptyje, linksminosi iki pat paryčių.

 

 

„Šis žygis suteikė galimybę pareigūnams bendrauti ir labiau pažinti vienas kitą neformalioje aplinkoje. Tai vienija kolektyvą bei gerina vidinį mikroklimatą. Labai džiaugiamės ir tuo, kad pavyksta įtraukti ir pareigūnų šeimos narius, kartu leisti laiką gamtoje prie laužo“, - teigė Anykščių policijos komisariato vyresnioji specialistė bei šventės organizatorė Rūta Avižaitė.

 

PKU informacija

 

 

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi