Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Ypatingas pasiūlymas Sodros darbuotojams
2022-03-23

 

Pareigūnų kredito unija skelbia specialią mėnesio trukmės vartojimo paskolų akciją Sodros darbuotojams. Jos metu metinės vartojimo paskolos palūkanos Sodros sistemoje dirbantiems žmonėms sieks tik 6,5 proc. 

 

Maksimali paskolos suma – 14,5 tūkst. eurų, o trukmė – iki 5 metų. Šiai paskolai nereikės jokios užstato ar kitokių papildomų užtikrinimo priemonių.

 

Susidomėjote šiuo pasiūlymu? SPAUSKITE ČIA!

 

„Šiandien – kovo 23-iąją – yra Sodros darbuotojų profesinė šventė. Ta proga nutarėme juos pasveikinti ir parengėme specialų pasiūlymą“, – sako Pareigūnų kredito unijos administracijos vadovas Tomas Vaitkunskas.

 

Tai ne pirma ir ne paskutinė tokio pobūdžio unijos akcija. Prieš kurį laiką specialūs pasiūlymai jau buvo parengti pasieniečiams, mokytojams, ūkininkams. „Tiesiogiai kalbėtis su tam tikromis profesinėmis žmonių grupėmis yra viena iš mūsų strateginių veiklos krypčių. Iki metų pabaigos panašius pasiūlymus parengsime praktiškai visiems statutiniams pareigūnams, nepamiršime ir valstybės tarnautojų“, – aiškina T. Vaitkunskas.

 

Susidomėjote šiuo pasiūlymu? SPAUSKITE ČIA!

 

Pareigūnų kredito unija savo klientams jau daugiau kaip 13 metų teikia kasdienės bankininkystės paslaugas, vartojimo, būsto ir kitokius kreditus, siūlo įvairius taupymo sprendimus, finansuoja verslo vystymo, žemės ūkio projektus. Unijos nariais yra per 2,5 tūkst. pareigūnų, tarnautojų, jų artimųjų, taip pat juridinių asmenų. Unija yra išdavusi per 5 mln. eurų paskolų.

 

Pareigūnų kredito unija yra Jungtinės centrinės kredito unijos KREDA narė.

 

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi