Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Vaiko indėlio palūkanos - net 2,1 proc.
2023-01-09

 

Vaikams svarbiausia tėvų meilė ir rūpestis, tačiau kai ateina laikas savarankiško gyvenimo pradžiai, finansinė tėvų parama jiems gali būti labai svarbi. Ar tai būtų vairuotojo pažymėjimas, pirmasis automobilis ar studijos - artimųjų finansinė pagalba gali suteikti taip reikalingą pagrindą ir sustiprinti pasitikėjimą savimi.

Atnaujinome "Vaiko indėlio" sąlygas, dabar jos itin lanksčios: vaiko indėlį pildyti galima bet kada ir bet kokia suma, minimalaus termino nėra, o prireikus indėlį nutraukti anksčiau, negu vaikui sueis 18 metų, Jums bus išmokėtos visos priskaičiuotos palūkanos, išskyrus 6 paskutiniųjų mėnesių palūkanas. 

Vaiko indėlio metinės palūkanos - net 2,1 proc. Palūkanos skaičiuojamos nuo indėlio sąskaitoje esančios sumos vieną kartą per mėnesį. Priskaičiuotos palūkanos pervedamos į indėlio sąskaitą.

Kviečiame Jus pradėti planuoti vaikų finansinę ateitį, stiprinti jų finansinį saugumą jau dabar pasirenkant vaiko indėlį Pareigūnų kredito unijoje. 

Išsami informacija - VAIKO INDĖLIS

 

*Detali informacija apie indėlių draudimo sąlygas ir atvejus, kai indėliai nėra draudžiami ir kai yra taikomi indėlių draudimo išmokų mokėjimo apribojimai, pateikiama VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ interneto svetainėje  ČIA

 

 

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi