Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Vizitas į Niujorko teisėsaugos institucijų kredito uniją
2023-11-10

 

Lapkričio 2 d. įvyko Pareigūnų kredito unijos ir Niujorko teisėsaugos institucijų kredito unijos – The Finest Federal Credit Union – vadovų susitikimas. The Finest Federal Credit Union generalinis direktorius ir prezidentas Keith Stone ir Pareigūnų kredito unijos administracijos vadovė Edita Milaševičiūtė susitikime pasidalino įžvalgomis apie kooperatinės bankininkystės, bendruomenių bankų privalumus ir galimybes, išskirtinai bendruomenės nariams kuriamų finansinių produktų ir paslaugų spektrą, susitarta ir toliau keistis gerąja praktika.

The Finest Federal Credit Union – Niujorko Policijos Departamento pareigūnų iniciatyva 2015 m. įkurta kredito unija, auganti itin sparčiai, kas savaitę priimanti po keliasdešimt naujų narių. Įsikūrusi Finansų rajone šalia Niujorko Policijos Departamento, ši kredito unija teikia aukščiausio lygio paslaugas pareigūnams ir jų šeimų nariams.

„Kadangi Lietuvoje esame tik viena išskirtinai pareigūnams ir valstybės tarnautojams bei jų šeimų nariams finansines paslaugas teikianti kredito unija, susitikimas su kolegomis, taip pat teikiančiais finansines paslaugas pareigūnams, itin vertingas. Džiugu buvo įsitikinti, kad esame vienodi savo svarbiausiu tikslu – pagal galimybes stiprinti pareigūnų bendruomenes, būti naudingais teikiant jiems reikalingas finansines paslaugas. Džiaugiamės, kad turime galimybę pasinaudoti kitos šalies kolegų gerąja patirtimi“, - teigia E. Milaševičiūtė.

Pareigūnai, valstybės tarnautojai daugelyje šalių kuria ir naudojasi savo bendruomenių kredito unijų paslaugomis. Tikslūs buvusio tuometinio Niujorko mero Bilo de Blasio žodžiai kuriantis The Finest Federal Credit Union: „Įprasta, kad pareigūnų organizacijos steigia specializuotas kredito unijas, teikiančias taupymo, skolinimo ir draudimo produktus, atitinkančius išskirtinai jų poreikius“, – sakė de Blasio. „Džiaugiuosi sužinojęs, kad šiuo tikslu steigiama specializuota kredito unija „The Finest Federal Credit Union“.

 

Nuotraukoje - E. Milaševičiūtė ir K. Stone.

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi