Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
NAUJI METAI – NAUJI PROJEKTAI!
2024-01-15

 

Turite naujų planų? Imkitės jų! Iki 2024 m. vasario 29 d. Pareigūnų kredito unijoje vartojimo paskolų metinės palūkanos nuo 8,5 proc.

♦ Vartojimo paskola iki 20 000 Eur be užstato;

♦ Paskolos grąžinimo laikotarpis – iki 7 metų;

♦ Paskola grąžinama lygiomis arba mažėjančiomis įmokomis;

♦ Palūkanos tokios pat ir refinansuojant kreditą, imtą iš kitos finansų įstaigos.

Gerų Jums projektų 2024-aisiais ir sėkmingo jų įgyvendinimo!

Naujų projektų turi ir pati Pareigūnų kredito unija – aktyvus prisistatymas pareigūnų ir valstybės tarnautojų bendruomenėms, naudingas renginys nariams, paslaugų verslui plėtimas, tolimesnis bendradarbiavimas su kitų šalių pareigūnų kredito unijomis. Džiaugiamės, kad esate Pareigūnų kredito unijos nariai, ir toliau, jau šešioliktus metus, stengsimės kuo geriau atliepti Jūsų poreikius.

Susisiekite ir gaukite daugiau informacijos apie pasiūlymą ir kitas unijos teikiamas finansines paslaugas: Kontaktai ir rekvizitai - Pareigūnų kredito unija

BVKKMN – bendrosios vartojimo kredito kainos metinės normos skaičiavimo pavyzdys. Jei sudaroma 3 000 EUR vartojimo paskolos sutartis 36 mėn. laikotarpiui su taikoma fiksuota 9 % metine palūkanų norma, kai sutarties sudarymo mokestis 80 EUR, tokiu atveju bendra vartojimo paskolos kainos metinė norma būtų 11.41 %, bendra paskolos gavėjo mokama suma – 3514,37 EUR, o kiekvieno mėnesio įmoka būtų 95,40 EUR. Konkretus paskolos pasiūlymas kiekvienam klientui pateikiamas individualiai įvertinus jo mokumą, todėl siūlomos sąlygos gali skirtis nuo pateikiamų pavyzdyje.

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi